CENTRUM DIETETYKI STOSOWANEJ PORADNIA DIETETYK BIAŁYSTOK

Dodane przez Centrum Dietetyki CDS (Firma), Środa, 10 Styczeń, 2018  11:13

Opis oferty:

Porady opracowane przez dietetyków Centrum Dietetyki Stosowanej przyczyniają się do skutecznej utraty wagi naszych Pacjentów. Dieta przygotowana przez dietetyków uwzględnia tryb życia, możliwości finansowe oraz upodobania żywieniowe naszych Pacjentów. Odchudzanie przy założeniach diety opracowanej przez Centrum Dietetyki Stosowanej jest łatwiejsze z uwagi na dopasowanie jadłospisu, aktywne zaangażowanie specjalistów w proces odchudzania Pacjenta oraz stosowane w diecie produkty, które są dostępne w większości sklepów i nie wymagają odwiedzania specjalistycznych sklepów.
Każda wizyta u dietetyka obejmuje analizę składu ciała, modyfikację jadłospisu oraz ocenę postępów odchudzania. Pakiety medyczne opracowane dla różnych grup pacjentów pomogą w zwalczaniu wielu schorzeń m.in. cukrzycy, nadciśnienia , chorób tarczycy, wysokiego poziomu cholesterolu.
Pacjenci Centrum Dietetyki Stosowanej mogą liczyć na wsparcie dietetyków w formie elektronicznej. Jesteśmy w stanie opracować i przesłać dietę online dla Pacjentów, którzy nie mogą osobiście stawić się w poradni dietetycznej. Dieta online umożliwia opracowanie diety i zaleceń żywieniowych, opracowanie jadłospisu przez dietetyka oraz porady praktyczne dotyczące realizacji diety. Nasi dietetycy chętnie odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania tel. 792 930 144. Oferta poradni dietetycznej CDS znajduje się na stronie www.cds-dieta.pl oraz dostępna jest na e-mail: info@cds-dieta.pl
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 108
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie