KIEROWCA C+E - PRACA W BELGII - ATRAKCYJNE ZAROBKI

Dodane przez Magdalena (Firma), Wtorek, 21 Listopad, 2017  12:46
  • Telefon: 731901913
  • Lokalizacja: Białystok
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Klaver Sp. z o.o.

Jesteśmy Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 13570 poszukujemy kandydatów do pracy jako KIEROWCA C+E (kod 95) - praca w Belgii.

Wymagania:
- doświadczenia jako kierowca kat C+E,
- prawo jazdy kat C+E,
- certyfikat kompetencji zawodowych,
- znajomość języka angielskiego, lub francuskiego – dobra,
- odpowiedzialność za stan pojazdu i przekazanego sprzętu,
- punktualność,
- mile widziane referencje.

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę,
- dodatki nocne, urlopowe, wakacyjne,
- dodatek na dziecko,
- zwrot za dojazd do pracy,
- możliwość tras dalekich lub codziennych powrotów w miejsce zamieszkania,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie opłaca pracodawca,
- wypłata co tydzień na konto.

Zakres obowiązków:
- dowożenie towaru, praca dla sieci sklepów Delheinze i Lidl.

Szczegóły oferty na -> www.klaverteam.com

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV (z dokładnym opisem doświadczenia, prosimy także dołączyć uprawnienia oraz certyfikaty odnośnie tego stanowiska pracy).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klaver Sp. z o. o.
Ul. Gminna 131, Częstochowa
zapraszamy 9:00 – 17:00
+48 731901913
www.klaverteam.com

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 882

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Kierowca Białystok
  • Praca Białystok
  • Praca Kierowca
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń