Odszkodowanie za linie przesyłowe na Twojej działce

Dodane przez Krzysztof (Firma), Środa, 18 Październik, 2017  22:06

Opis oferty:

Zajmujemy się sprawami związanymi z bezumownym korzystaniem z nieruchomości. Jeśli na twojej działce stoi słup energetyczny lub przechodzi gazociąg lub inne linie przesyłu to powinieneś zacząć działać. Do czynienie możemy mieć z słupem już stojącym, bo nabyliście działkę, bądź z możliwością jego powstania na waszej działce, kiedy zwróci się z tym do was przedsiębiorstwo energetyczne. Nie ważne w obu przypadkach warto znać swoje prawa i walczyć swoje. To samo dotyczy innych ciągów przesyłu / gazociąg, rury wodociągowe, światłowody itd...
Zajmiemy się Twoim wnioskiem o „przyznanie wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z waszej nieruchomości” od właściciela rzeczonego słupa energetycznego , na podstawie rat. 225 k.C. Możemy się też zająć wnioskiem o „ustanowienie służebności przesyłu.” Podstawa takiego pozwu znajduje się w przepisach K.C. art. 305¹ § 2 i art. 3054 pozew taki kierujemy do sądu właściwego miejscowo dla pozwanego czyli właściciela urządzenia przesyłowego.
Odzyskuj co Twoje. Pieniądze czekają na Ciebie nawet do KILKUSET TYSIĘCY ZŁOTYCH.
Proszę opisać w miarę szczegółowo ile słupów energetycznych średniego lub wysokiego napięcia stoi na Twojej działce/ również innych linii przesyłu / jak długo tam stoją , czy jest działka budowlana czy rolnicza. Czy jesteś właścicielem działki ? W jakich dokładnie okolicach znajdują się te słupy ?
Zdjęcia mile widziane.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 12
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie