Asystent/ka - Dział Handlowy

Dodane: Poniedziałek, 23 Marzec, 2020  09:32
  • Kategoria: Dam pracę / Biuro / Administracja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Amlux

Opis oferty pracy:

Amlux Sp. z o.o. jest częścią Grupy Kapitałowej Solid Security jednej z największych firm, w Polsce, w branży usług ochrony oraz utrzymanie w czystości. Głównym obszarem naszej działalności jest świadczenie usługi utrzymania w czystości.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na
stanowisko:
Asystent/ka Handlowy
Miejsce pracy: Białystok
Zakres obowiązków:
§ telefoniczna oraz e-mailowa obsługa klienta; § organizowanie i koordynowanie pracy handlowców; § raportowanie wyników wykonanej pracy; § wsparcie handlowców oddziału w zakresie umawianie spotkań handlowych, Wymagania / Oczekiwania wobec wybranego kandydata:
§ doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub call center; § min. dobra organizacja pracy własnej w połączeniu z inicjatywą; § empatia, optymizm, skrupulatność, pozytywne nastawienie i pełne zaangażowanie w codzienne obowiązki; § umiejętność swobodnej i przyjacielskiej komunikacji szczególnie w kontakcie telefonicznym, § mile widzialne prawo jazdy- nie jest to warunek konieczny, Oferta pracodawcy:
§ stałe godziny pracy (8:00-16:00, możliwość ustalenia innych godzin
pracy) od poniedziałku do piątku;
§ stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę, § wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premii motywacyjnych, § w okresie próbnym, plan wdrożenia, dzięki któremu nowa osoba pozna specyfikę pracy, § zdobycie wiedzy i rozwój umiejętności poprzez współpracę z wieloma ekspertami oraz udział w szkoleniach, § czynny udział w procesie pozyskiwania klientów; § niezbędne wsparcie oraz narzędzia do wykonywania pracy; § możliwość rozwoju zawodowego wraz z awansem w strukturach organizacji; § możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na warunkach grupowych; § dla zainteresowanych – przygotowanie do pełnienia funkcji przedstawiciela handlowego, w możliwością wpływania na poziom własnych zarobków

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres
e-mail: @


Jednocześnie prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.06.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)
Wyślij wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Białystok
Gryko Mariusz
Na Lento.pl od 03 paź 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń