Bezp. sprzedam 3-pok. mieszkanie na 1. piętrze z pustaka
Białystok Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Piątek, 22 Maj, 2026 23:06
572 760 zł
8600 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:66,60 m2
- Liczba pokoi:3 pokoje
- Zabudowa:Inne
- Tech. budowy:Pustak
- Piętro :1 piętro
- Liczba pięter:1 piętro
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1992
- Stan:Do odświeżenia
- Forma kuchni:Oddzielna
- Sprzedaż:Bez pośredników
- Inf. dodatkowe:Piwnica, Miejsce parkingowe
- Cena: 572 760 zł / 8600 zł/m2
- Ulica: Św. Jerzego Nowe Miasto
Opis oferty
Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 66,60 m².Mieszkanie składa się z: • 3 pokoi, • oddzielnej kuchni, • łazienki, • osobnego WC, • garderoby.
Do mieszkania przynależą: • piwnica na parterze, • miejsce postojowe na terenie posesji.
Budynek jest ogrodzony i zarządzany przez Wspólnotę Mieszkaniową. Miesięczne opłaty wynoszą 736 zł.
Cena do negocjacji.
Rozważę również zamianę na mieszkanie w Warszawie lub jej bliskich okolicach.
Więcej informacji udzielę w wiadomości prywatnej lub telefonicznie: 516 - pokaż numer telefonu - .
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 487000 zł do 658500 zł Powierzchnia : od 57 m2 do 77 m2