Mieszkanie 2 pokojowe, Centrum Białegostoku
Białystok / Centrum Pokaż na mapie ›
Dodane: Wtorek, 19 Maj, 2026 11:40
495 000 zł
10532 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:47 m2
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Cegła
- Piętro :4 piętro
- Liczba pięter:4 piętra
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1959
- Stan:Do zamieszkania
- Forma kuchni:Oddzielna
- Sprzedaż:Bez pośredników
- Inf. dodatkowe:Piwnica
- Cena: 495 000 zł / 10532 zł/m2
- Ulica: Malmeda 12
Opis oferty
Oferuję na sprzedaż mieszkanie przy ul. Malmeda (ścisłe Centrum Białegostoku), 2 pokojowe, kuchnia, łazienka, przedpokój o łącznej powierzchni 47 m². Znajduje się na czwartym piętrze budynku z tradycyjnej cegły. Mieszkanie jest położone w cichej okolicy. W bardzo bliskiej odległości znajduje się przedszkole, szkoła uczelnie. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta.Wnętrze mieszkania jest umeblowane w stylu nowoczesnym. Duże okna zapewniają dużo naturalnego światła. W salonie znajduje się podłoga z drewna oraz jasne ściany. Kuchnia jest widna i wyposażona w podstawowe sprzęty, takie jak lodówka i piekarnik. Łazienka ma nowoczesne wykończenia z płytkami oraz kabiną prysznicową. To idealna przestrzeń dla osób ceniących komfort.
Sprzedaż bezpośrednia. Proszę dzwonić w dni robocze po godz. 15.00
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 421000 zł do 569500 zł Powierzchnia : od 40 m2 do 54 m2
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
Bogdan
Konto prywatne
Na Lento.pl od 04 maj 2017