Mieszkanie nowe bezczynszowe 120 m + taras 21 m

Odświeżone: Niedziela, 24 Maj, 2026  09:19
828 000 zł
6900 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:120 m2
  • Liczba pokoi:4 pokoje
  • Zabudowa:Blok
  • Tech. budowy:Beton komórkowy
  • Piętro :2 piętro
  • Liczba pięter:2 piętra
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:2026
  • Stan:Do zamieszkania
  • Forma kuchni:Aneks
  • Sprzedaż:Bez pośredników
  • Inf. dodatkowe:Taras, Dwupoziomowe, Miejsce parkingowe
  • Ulica: Zaścianki 48D

Opis oferty

Mieszkanie szeregowe nowe bezczynszowe trzypoziomowe pełny stan deweloperski, ogrzewanie podłogowe + piec dwufunkcyjny gazowy De Dietrich 35 kW z zasobnikiem utrzymującym ciepłą wodę.

Powierzchnia 120 m + taras 21 m + przydzielone miejsca parkingowe przy samych drzwiach

Południowa ekspozycja z tarasu widok rekreacyjny drzewa, trawa.

Kameralne osiedle, spokojna okolica, teren ogrodzony, dojazd asfalt, polbruk.

Szybki dojazd do centrum 10 min autem. ul.Zaścianki 48D - tego budynku nie ma jeszcze na mapach w internecie.
Na zdjęciach widoczna mapa dokładna lokalizacja. Wjazd w ul. Zaścianki od ul. Baranowickiej przy sklepie Chorten Delikatesy.
Zaścianki województwo podlaskie, powiat białostocki, gmina Grabówka

Promocyjna cena 6900 / m2

Możliwość wykończenia pod klucz, według gustu.

Agencjom dziękuję, nie trzeba podnosić ceny.
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 704000 zł do 952000 zł Powierzchnia : od 102 m2 do 138 m2

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Bez pośredników
Konto prywatne
Na Lento.pl od 23 lip 2013
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków