Nie szukam ideału. Szukam rozmowy....
Białystok Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Środa, 08 Lipiec, 2026 01:43
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Pani szuka pana
- Wiek:39 lat
Opis oferty
......która nie będzie chciała się skończyć ️Podobno po pewnym wieku wszyscy jesteśmy już po jakimś remoncie. Jedni wymienili okna, inni tylko klamki. Ja na szczęście zachowałam oryginalną instalację poczucia humoru.
Mam dzieci i są ważną częścią mojego życia. Są już szczęśliwe i zaopiekowane. Szukam partnera dla siebie – nie kogoś, kto ma wejść w rolę, której nikt od niego nie oczekuje.
Rozdział pod tytułem „rozwód” zamknęłam, przeczytałam do końca i odłożyłam na półkę. Nie wracam do niego, bo zdecydowanie bardziej interesuje mnie pisanie nowych historii.
Nie szukam mężczyzny, który mnie dopełni. Nie jestem układanką z brakującym elementem. Bardziej interesuje mnie ktoś, z kim można przegadać pół nocy, śmiać się z absurdów codzienności, a następnego dnia nadal mieć ochotę na wspólne śniadanie.
Z wiekiem przekonałam się, że uroda przyciąga wzrok, ale to charakter, inteligencja, życzliwość i poczucie humoru sprawiają, że chce się zostać na dłużej. Dlatego szukam mężczyzny, który dostrzega w kobiecie coś więcej niż dobrze zrobione zdjęcie. Chemia zaczyna się dla mnie w głowie.
Lubię ludzi z dystansem do siebie. Takich, którzy potrafią przyznać się do błędu, śmiać się z własnych wpadek i nie traktują każdej rozmowy jak pojedynku o rację. Ciekawość świata jest dla mnie znacznie bardziej pociągająca niż potrzeba imponowania.
W zamian oferuję normalność w najlepszym wydaniu. Umiem prowadzić rozmowę, śmiać się do łez, zrobić dobrą kawę i cieszyć się prostymi rzeczami. Doceniam ludzi bardziej za to, jak traktują innych, niż za markę samochodu, zawód czy rozmiar portfela.
Jeśli masz w sobie więcej ciekawości niż ego, więcej autentyczności niż pozy i potrafisz sprawić, że zwykły wtorek stanie się ciekawszy niż sobota – napisz.
A jeśli zastanawiasz się, od czego zacząć, mam małą prośbę: zamiast „Cześć, co słychać?”, napisz mi coś, co mnie rozbawi, zaintryguje albo skłoni do odpowiedzi. Najlepsze historie rzadko zaczynają się od banałów.
Fajnie byłoby gdybyś miał w okolicy 36-50lat. Aczkolwiek nie są to sztywne ramy ;)
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziana
Obserwujących
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
Ja...
Na Lento.pl od 05 paź 2024
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie

