pedagog specjalny/terapeuta/psycholog/

Dodane: Wtorek, 28 Maj, 2019  11:44
  • Kategoria: Dam pracę / Edukacja
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: BPR Consulting

Opis oferty pracy:

Firma szkoleniowa zatrudni osobę do przeprowadzenia warsztatów dla rodziców/opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym z następujących tematów:

- Wspomaganie dzieci w umiejętności skupiania uwagi i zapamiętywania co trudne (5 godzin dydaktycznych x 2 grupy)

- Wspomaganie rozwoju umysłowego dzieci 3-letnich i starszych wolnej się rozwijających (5 godzin dydaktycznych x 2 grupy)

Warsztaty będą się odbywać w dni robocze (poniedziałek - piątek) w godzinach popołudniowych w ustalonych indywidualnie terminach (do końca maja).

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z podobnej bądź tożsamej tematyki

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z klauzulą dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz informacją, na które szkolenie Państwo aplikują.


Jednocześnie informujemy, iż:

Zgodnie z art.13 ust. 1 i ust.2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku, jako administrator danych osobowych, informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BPR Consulting Paulina Zastróżna. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art.6 ust.1 pkt a, zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia , ograniczenia, przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pan dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zawarcia umowy.
Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Białystok
Marta
Na Lento.pl od 19 wrz 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń