Praca biurowa z domu - Rekruter w agencji StaffWanted!

Odświeżone: Wtorek, 30 Styczeń, 2024  15:27

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Płaca brutto min.:4000 zł
  • Płaca brutto max.:10000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: www.StaffWanted.eu

Opis oferty pracy

Dołącz do Naszego Zespołu jako Rekruter – Praca Zdalna!

Cześć!
Mamy świetną okazję dla osób, które chcą pracować z domu i rozwijać się w dynamicznym środowisku. Jesteśmy Staff Wanted Personnel, wiodącą agencją pracy na irlandzkim rynku dla Polonii i poszukujemy nowego członka naszego zespołu – Rekrutera. Jeżeli lubisz pomagać innym i masz talent do organizacji, to może być praca właśnie dla Ciebie!

Twoje Zadania jako Rekruter:

• Komunikacja z klientami, którzy sami nawiązują z nami kontakt.
• Pomoc w organizacji ich wyjazdu i pracy za granicą.
• Pełnienie roli opiekuna dla kandydatów, od momentu pierwszego kontaktu aż do wyjazdu.
• Dbanie o wysoki standard obsługi i satysfakcję klientów.
• Odpisywanie na maile

Wymagane Umiejętności:

• Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji.
• Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie.
• Organizacja pracy i umiejętność radzenia sobie w dynamicznym środowisku.
• Empatia i umiejętność słuchania potrzeb klientów.

Co Oferujemy:

• Pracę w pełni zdalną, którą możesz wykonywać z dowolnego miejsca.
• Możliwości rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności.
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
• Wsparcie i szkolenia na każdym etapie Twojej pracy.

Zainteresowany/a?
Jeśli czujesz, że to jest praca dla Ciebie, nie czekaj! Prześlij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym, w którym opowiesz, dlaczego chcesz dołączyć do naszego zespołu. Czekamy na Twój odzew!

Sprawdź nas na mediach społecznościowych i naszej stronie internetowej, aby dowiedzieć się więcej o nas:

• Facebook: Staff Wanted Personnel
• YouTube: Staff Wanted Work & Life Abroad
• Instagram: Staff_Wanted
• Strona internetowa: www.Staff-Wanted.eu
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Słupsk w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Inne

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Na Lento.pl od 08 lis 2021
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków