Praca Przedstawiciel handlowy

Dodane: Poniedziałek, 06 Maj, 2024  12:28

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Przedstawiciel handlowy
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Maniac Gym A.B.H. Leszczyńscy

Opis oferty pracy

Firma Maniac Gym A.B.H. Leszczyńscy, wyłączny dystrybutor analizatorów składu ciała InBody oraz sprzętu treningowego, poszukuje kandydata na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Przedstawiciel InBody, miejsce pracy: Białystok
Obszar pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

Przedstawiciel InBody zajmuje się sprzedażą analizatorów składu ciała na rynek medyczny, dietetyczny oraz sportowy. Praca na stanowisku przedstawiciela wymaga samodzielności, łatwości nawiązywania kontaktów, znajomości technik negocjacyjnych i sprzedaży. Pracujący w tym zawodzie muszą być gotowi na częste wyjazdy służbowe na terenie całej Polski, a także czasowe wyjazdy szkoleniowe za granicę.

Zakres obowiązków:
 pomoc w doborze asortymentu z oferty potencjalnym klientom
 prowadzenie doradztwa związanego z wykorzystaniem analizatorów składu ciała oraz doradztwa technicznego
 przygotowywanie ofert indywidualnych
 prowadzenie promocji i sprzedaży produktów InBody
 prowadzenie promocji i sprzedaży sprzętu siłowego i treningowego Maniac Gym
 wyjazdy na konferencje tematyczne, przygotowanie i obsługa stanowisk targowych
 wykonywanie pomiarów analizy składu ciała
 dostawa sprzętu bezpośrednio do klienta
 przeprowadzanie prezentacji analizatorów składu ciała wg klucza klientów
 przeprowadzanie szkoleń z zakresu wykorzystania analizatorów
 realizacja planów sprzedażowych, nawiązywanie i utrzymanie kontaktów handlowych
 przygotowywanie zestawień i raportów
 prace biurowe

Nasze oczekiwania:
 wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów niestacjonarnych (związane z dietetyką medycyną, wychowaniem fizycznym),
 mile widziane doświadczenie w handlu,
 prawo jazdy kat. B,
 j. angielski na poziomie minimum B2 umożliwiającym swobodną komunikację,
 bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
 wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
 umiejętności zarządzające i organizacyjne

Zapewniamy:
 wynagrodzenie podstawa + prowizja uzależniona od wyniku
 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po odbytym szkoleniu
 niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy na potrzeby wyjazdów)
 szkolenie z technologii i obsługi analizatorów składu ciała
 nieskończona możliwość rozwoju osobistego
 pełną wyzwań pracę z globalnymi markami
 wsparcie ze strony pozostałych członków zespołu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z dopiskiem przedstawiciel InBody na @
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Białystok w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Przedstawiciel handlowy

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Maniac Gym A.B.H. Leszczyńscy
Konto firmowe
Na Lento.pl od 01 cze 2021
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków