PRACA W HOLANDII-DZIAŁ MIĘSNY! szukamy w CAŁEJ Polsce/pewne

Dodane: Środa, 12 Czerwiec, 2019  20:01
  • Kategoria: Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: DREAMWORK

NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT ZA POŚREDNICTWO PRZY SZUKANIU PRACY

Chcesz wyjechać za granicę i podjąć swoją pierwszą pracę?

A może masz już doświadczenie w pracy przy mięsie?

Jeśli tak to ta oferta jest dla Ciebie!!!

Poszukujemy osób (single, pary) chętnych do pracy w branży mięsnej w jednej z największych firm działających w tym sektorze na terenie Holandii.

OBOWIĄZKI (w zależności od stanowiska):

= metkowanie opakowań,

= sortowanie mięsa,

= pakowanie mięsa,

= rozładunek i załadunek,

= mycie pojemników oraz ich układanie na paletach,

= dla osób z doświadczeniem możliwość pracy z nożem (WYŻSZE WYNAGRODZENIE!)

OCZEKIWANIA:

- prawo jazdy kategorii B,

- zaświadczenie o niekaralności,

- mile widziana znajomość języka angielskiego,

- zaangażowanie i chęć do pracy,

- gotowość do podjęcia pracy od zaraz,

OFERUJEMY:

* pewne godziny pracy,

* atrakcyjne wynagrodzenie nawet dla osób poniżej 22-go roku życia,

* zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe),opłata pobierana z pensji tygodniowej - bez konieczności płacenia z własnej kieszeni,

* umowę o pracę,

* ubezpieczenie,

* opieka koordynatora,

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv lub kontakt telefoniczny

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami).

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Białystok
Arkadiusz
Na Lento.pl od 09 maj 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń