Stały zwiazek

Odświeżone: Sobota, 31 Styczeń, 2026  22:06

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Pan szuka pani
  • Wiek:31 lat
  • Wzrost:180 - 189 cm
  • Budowa ciała:Normalna
  • Kolor oczu:Brązowe
  • Kolor włosów:Brunet
  • Stan cywilny:Singiel

Opis oferty

Cześć. Postanowiłem spróbować tutaj swoich sił i zobaczyć jak będzie z tym ogłoszeniem, może się uda poznać Kobietę. Poszukuje Kobiety, z która mógłbym zbuduję trwały i poważny związek, który był by pełny szczęścia i miłości.
Dla mnie ważne są w znajomości, związku : szacunek, szczerość, uczciwość, wierność, zrozumienie, troska, wzajemna pomoc i zaufanie.

Coś o mnie: Mam 29lat, Brunet o brązowych oczach, dość wysoki około 190cm wzrostu, atrakcyjny, normalnej budowy ciała, szczupły.
Jestem, empatyczny, szczery, sympatyczny, pracowity, zaradny, troskliwy, miły, wygadany z poczuciem humoru i pracujący. Czasami warto pomóc szczęściu i spróbować je znaleźć, może się uda, warto spróbować znaleźć ta swoja druga połówkę, żeby nie być samemu na tym zjebany świecie ;)
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Białystok
Kategoria: Randki i przyjaciele » Pan szuka pani
Wiek : od 28 lat do 34 lat

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Adam
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków